На допомогу вчителю


 Конспект уроку
Хвилинка релаксації








Тема: Розв’язування нерівностей другого степеня з однією змінною
Мета: формувати в учнів уміння розв’язувати квадратичні нерівності графічним способом; розвивати математичну інтуїцію та логічне мислення учнів; виховувати  уважність, зосередженість.
Тип уроку: формування вмінь та навичок
Обладнання: маршрутний лист, презентація
Хід уроку
І. Організаційний момент (Слайд 2)
Кожному з вас хочу побажати успіху. А складається він з того, яким хоче бути кожний з вас, тобто
У – успішним
С – спокійним
П – прогресивним
І – ініціативним
Х – хоробрим.
ІІ. Перевірка домашнього завдання
1) Бліц-опитування (Слайд 3-8)
  • Яка нерівність називається квадратичною? Наведіть приклад
  • Яка послідовність розв’язування квадратичних нерівностей графічним способом?
  • Як розташована парабола відносно осі х , якщо дискримінант відповідного квадратного тричлена дорівнює 0, більший 0, менший 0?
  • Користуючись рисунком на якому зображено графік функції
у=ах2+вх+с   визначити  знак коефіцієнта а та дискримінанта D.
  • Користуючись рисунком вказати значення змінної при яких функція у=ах2+вх+с   набуває додатних значень, від’ємних значень.
2) Мікрофон №400(1-6), №404(1)
ІІІ. Формування вмінь та навичок
1. Знайди помилку (Слайд 9) 
2. Розв’язування вправ ( робота за маршрутним листом) (Слайд 10-11)
Математика - це не так знання, як уміння. В.Серве
IV. Підсумок уроку. Виставлення оцінок
V. Домашнє завдання (Слайд 12)
№403(6), 404(2,3), 410(1), 415

Немає коментарів:

Дописати коментар